До нового навчального року готові!

Про це на  засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбулося у вівторок повідомив міський голова Володимир Максим.  Очільник міста    брав участь в районному огляді готовності закладів освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році.

Серед  актуальних питань:  підготовка перших класів до впровадження нового Державного стандарту, проведення капітальних ремонтів та реконструкцій приміщень освітніх закладів, реалізація міні проектів,  модернізація матеріально-технічної бази шкіл, позашкільних  та дошкільних навчальних  закладів міста.

Проблемним залишається питання дотримання протипожежних вимог в закладах освіти.  Красноградська міська рада неодноразово порушувала питання фінансування заходів з пожежної безпеки в ДНЗ міста. На найближчий сесії ради з міського бюджету буде виділено майже 80 тисяч гривень на  виконання заходів пожежної безпеки.    Загальна сума фінансування  міських закладів освіти за міською Програмою  становить понад 1,6 мільйонів гривень. Ці кошти спрямовано на підготовку Красноградського ДНЗ № 5 та Красноградського ДНЗ № 17 до нового навчального року.

 

Leave a Comment