У Будинку техніки вітали працівників філії Бурове управління «Укрбургаз» Акціонерного товариства «Укргазвидобування» з професійним святом

Нафтогазова та нафтопереробна галузь завжди була і залишається основною ланкою паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого — це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.
У цій сфері працює чимало людей: геологи і буровики, розробники та будівельники, технологи і транспортники, а також усі, хто пов’язав свою трудову діяльність з видобутком, обробкою і постачанням нафти і газу.

Їх нелегка праця заслуговує на повагу.

— Вони не лише забезпечують енергетичну безпеку держави, а й дбають про тепло і затишок в оселях мешканців району, розбудовують газовидобувну галузь. Важко переоцінити їхній внесок і в розвиток інфраструктури Краснограда, — сказав перший заступник міського голови Григорій Кревсун, виступаючи третього вересня на урочистостях з нагоди свята. Він передав присутнім у залі вітання від міського голови Володимира Максима та вручив Грамоти міськради.

Також Григорій Кревсун побажав усім миру, нових здобутків та перемог, міцного здоров‘я, щастя, родинного благополуччя.

Шановні працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості! Дорогі ветерани!

Хай успіх супроводжує кожне ваше починання, а всі мрії обов’язково здійснюються.

Залишити відповідь