Роботи з освітлення вулиць міста продовжуватимуться і далі

Учора на засіданні сесії міськради було виділено кошти на їх продовження. Зміни, які внесено до Програми благоустрою міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове та Куми, передбачать встановлення додаткових елементів вуличного освітлення в зоні кварталів: вул. Лермонтова — від Харківської до Шиндлера; вул. Шиндлера — від вул. Горького до вул. Соборної; вул. Соборної — від вул. Шиндлера до Харківської; вул. Шевченка — від вул. Соборної до вул. Лермонтова. Передбачено кошти і придбання ліхтарів на сонячних батареях. Це, в першу чергу, дасть змогу освітити ті ділянки міста, де відсутні опори ліній електропередач.

Інші пункти Програми спрямовані на фінансування дорожніх знаків для забезпечення безпеки руху та матеріалів на їх встановлення.

З огляду на наближення зимового періоду, не забули і про спеціалізовану техніку. Виділено кошти на придбання 2-х снігоприбирачів. Ефективність роботи цієї техніки вже перевірена. Минулого року один такий снігоприбирач вже працював у місті.

Також додаткового профінансовано відлов, стерилізацію, вакцинацію та біркування безпритульних тварин.

Наразі це єдиний можливий для нас варіант. Інші способи або ж незаконні, або, такі як створення притулку для тварин, не по кишені міському бюджету.

Залишити відповідь