ОФІЦІЙНА РОБОТА В ІЗРАІЛІ — НЕ МІФ, ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

В рамках міждержавної двосторонньої Угоди, яка укладена між урядами України та Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль українським громадянам надана можливість працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

• опалубник – будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • арматурник – робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
  • лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
  • штукатур (штукатурні роботи).

Отримати роботу можуть чоловіки 25-50 років, громадяни України, які володіють професійними навичками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей у визначених професіях, ніколи раніше не працювали в Ізраїлі, не мають там родичів першої лінії, не мають судимості. Українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та імплементаційного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інше, що буде відображено в трудовому договорі. Робітникам надається заробітна плата від 1700 доларів США, належні умови для роботи та проживання.

Слід відмітити, що в 2019 році представники ізраїльського управління реєстрації населення і міграції відібрали в Україні більше 500 українських працівників для роботи в Ізраїлі в межах реалізації двостороннього договору між країнами. Всі кандидати отримали право на роботу в Ізраїлі на період до п’яти років, а також усі належні соціальні права, як і ізраїльські робітники.

Відгуки щодо працевлаштування в Ізраїлі, ви можете переглянути на нашому офіційному YouTube каналі за посиланням

Більш детальну інформацію можете отримати на сайті https://www.facebook.com/IsraelJobOfficial/ або звернувшись до Красноградської районної філії ХОЦЗ за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, буд. 81А або за тел. 7-17-44

За інформацією Красноградської районної філії

Харківського обласного центру зайнятості