Для покращення надання транспортних послуг жителям погоджено ТОВ «Фенікс» експериментальний маршрут перевезень пасажирів у межах діючого маршруту № 1 (залізничний вокзал — мікрорайон 3)

З мікрорайону автотранспорт відправляється о 07.30. Звідти він вирушить на вул. Київську і зробить першу зупинку біля дошкільного навчального закладу № 17. Далі прослідує до вул. Вишневої і зупиниться на перехресті цієї вулиці з Благовіщенською. Потім — рух Вишневою у напрямку Полтавської, на перетині цих вулиць пасажири можуть зійти. Кілька кварталів Полтавською — і зупинка біля об’єднаного військового комісаріату. Повернули на Шиндлера і доїхали до перехрестя з Соборною. Усім, кому необхідно потрапити до поліклініки чи будь-якого відділення центральної районної лікарні, сходять тут. Приготуватися тим, кому потрібна зупинка «ДНЗ № 5». На завершення маршруту — Мала площа і залізничний вокзал.

У зворотному напрямку автотранспорт забере пасажирів о 17.20 із Малої площі. Далі — ДНЗ № 5, перехрестя Соборної і Шиндлера, ОМВК, перетини Полтавська-Вишнева, Вишнева-Благовіщенська, ДНЗ № 17 і мікрорайон 3.

Маршрут діятиме вже з понеділка — 07 жовтня. Зверніть увагу: маршрут — експериментальний. Якщо він не користуватиметься популярністю у красноградців і буде збитковим для перевізника, то від нього відмовляться.

Залишити відповідь