Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання виконавчого комітету міськради

Присутні заслухали інформацію головного інспектора Красноградського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області Андрія Лободи. Він доповів про те, що за дев’ять місяців нинішнього року на території нашого району виникло 129 пожеж, з них 33 % — в населених пунктах Красноградської міської ради.
Основні причини загоряння: занесення відкритого джерела вогню (86 %), пошкодження електропроводки та електрообладнання (9 %), несправність пічного опалення (3 %) тощо.

З настанням холодів кількість пожеж в житлових будинках та квартирах збільшиться.

Щоб убезпечити себе від вогню, потрібно проводити ревізію та ремонт електропроводки та електрообладнання, чистку і перевірку димових та вентиляційних каналів, профілактичні ремонти димарів.

Недостатня ефективність стаціонарного опалення та висока вартість природного газу в свою чергу призводить до необхідності використання побутових електронагрівальних приладів. При цьому треба пам’ятати, що електрообігрівачі повинні бути заводського виготовлення. Не допускається експлуатація саморобних електрообігрівачів та залишення електрообладнання увімкненим без нагляду, а також перенавантаження електромережі. Не можна сушити одяг та інші речі поблизу електричних та газових приладів.

Важливим є належний нагляд за малолітніми дітьми, адже саме вони, залишившись наодинці з сірниками, можуть стати причиною пожежі з дуже тяжкими наслідками.

Окрім питання щодо пожежної безпеки, члени виконавчого комітету також схвалили проект бюджету Краснограда на 2020-ий та прогноз міського бюджету на 2021-2022 роки, затвердили кошторисну документацію з капітального ремонту частини території біля ганку в Красноградському ДНЗ №5, розглянули заяви громадян про видалення зелених насаджень, внесення змін до адреси об’єкту нерухомості, надання грошової допомоги на поховання тощо.

Leave a Comment