Інформація для голів правління ОСББ, ЖБК, ЖСК

Відділ соціально-економічного розвитку та підприємництва Красноградської міської ради розробляє Програму підтримки та стимулювання створення і розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Краснограді, селищах Дослідне, Куми та Степове у 2020 році.

Мета Програми полягає у підтримці та стимулюванні самоорганізації й самостійного ефективного утримання житлових будинків їх мешканцями, покращенні умов проживання та налагоджені системного підходу до фінансування за бюджетні кошти часткового ремонту житлового фонду. Забезпечення умов створення і сталого, ефективного функціонування ОСББ, а також підвищення ефективності управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг.

Для більш детального аналізу технічного стану та експлуатаційних показників будинків пропонуємо головам ОСББ, ЖБК, ЖСК надати інформацію про будинок щодо технічних характеристик та юридичного статусу прибудинкової території згідно форми на електронну адресу: krasnograd.m-r@ukr.net  або звертатись за адресою: м.Красноград, вул.Бєльовська,94 каб.1, Красноградська міська рада, відділ соціально-економічного розвитку та підприємництва, т.70203.