Тема відкритих колодязів на водопровідних мережах неодноразово порушувалися красноградцями.

Ще 17 квітня цього року на сесії міської ради було виділено понад 170 тисяч гривень на придбання люків на мережі водопостачання та водовідведення шляхом передачі субвенції до районного бюджету. Хоча ККП «Водоканал» і не є комунальним підприємством міської ради, очільник міста Володимир Максим разом із депутатами міськради погодилися профінансувати виконання зазначених заходів. Адже йдеться про безпеку наших земляків. Особливо дітей. Бо доросле населення значно обачніше, може вчасно помітити й обійти не прикриті входи до підземних мереж. Таким чином комунальне підприємство «Водоканал» за кошти з міського бюджету придбало 30 полімерних люків і 50 — чавунних.

Протягом літа комунальники міняли їх і на вулицях, і в інших місцях масового перебування людей. Насамперед поблизу дитячих закладів, ігрових майданчиків, районної лікарні. Таким чином було використано усі полімерні люки. Чавунні, які застосовуються переважно на проїжджих частинах і обочинах доріг, ще є в наявності. Було б добре, якби КП «Водоканал» не зволікав із їх встановленням.
Крім того, завдяки тендерним закупівлям вдалося зекономити кошти. На них придбають додаткову кількість полімерних комплектів. Тож люки в місті мінятимуть і надалі.

Про відкриті входи до підземних мереж жителі можуть повідомляти безпосередньо підприємству, або виставляти відповідні світлини на сторінці ККП «Водоканал» у фейсбуці. Комунальники обіцяють: ці звернення без уваги не залишаться.

Залишити відповідь