На засіданні сесії міськради, яке відбулося минулого тижні під головуванням міського голови Володимира Максима депутати заслухали звіт про виконання бюджету за дев’ять місяців цього року.

Надходження до міської скарбнички виконано на 107,3 відсотка. Що ж до видатків, то значна їх частина спрямовувалася комбінату комунальних підприємств на виконання програми з благоустрою. Зокрема було придбано посадковий матеріал для озеленення територій, паркові та прибудинкові лави, дитяче ігрове обладнання, засіб для боротьби з амброзією, встановлено пам’ятники невідомим солдатам на кладовищі №1. Кошти також спрямовувалися і на потреби закладів дошкільної освіти та культури.

Надавалася з міського бюджету соціальна допомога на лікування учасників бойових дій в зоні ООС та на поховання. Було профінансовано працю містян, задіяних на громадських роботах. Ці люди переважно прибирали місця загального користування. Доводилося витрачатися додатково на ремонт лав, які пошкодили люди. Чим їм не вгодили новенькі місця для відпочинку не відомо. Та неодноразово комунальникам доводилося лагодити нещодавно встановлені лави. А ці витати можна було б спрямувати на інші потреби міста.

Також надано іншу субвенцію до районного бюджету, в тому числі на компенсаційні витрати з пільгового перевезення окремих категорій громадян та на послуги зв’язку окремих категорій громадян, КП «Водоканал» на придбання люків, Красноградській центральній районній лікарні на придбання лавок.

Залишити відповідь