Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто чимало питань. Учасники зібрання заслухали інформацію заступника начальника з технічних питань Красноградського районного відділення АТ «Харківобленерго» Олександра Кашири про підготовку електромереж до роботи в осінньо-зимовий період. В ході свого виступ він зазначив, що відтепер інформацію про аварійні та планові відключення можна дізнатися на офіційному сайті АТ «Харківобленерго» (https://www.oblenergo.kharkov.ua/).

За результатами доповіді про дотримання земельного та природоохоронного законодавства на території населених пунктів міськради було прийнято рішення про винесення на обговорення питання щодо покращення екологічного та естетичного стану міської зони відпочинку, а на основі отриманих пропозицій розробити відповідну програму з дотриманням Державних санітарних норм.

Члени виконавчого комітету подовжили термін дії договорів найму житлового приміщення у багатоквартирному будинку за адресою: вулиця Наукова, 16, селище Дослідне. Там мешкають внутрішньо переміщені особи. Щороку вони мають підтверджувати свій статус.

Розглянули учасники зібрання і питання щодо демонтажу конструкцій зовнішньої реклами на території Краснограда. Відповідно до прийнятого рішення власники рекламних конструкцій, встановлених без укладання договорів на їх розміщення, мають до 15 грудня 2019 року їх демонтувати. У іншому випадку це зробить комбінат комунальних підприємств. Також було припинено дію деяких Договорів про надання в користування місць, які перебувають у комунальній власності, для розташування спеціальних конструкцій. Причина — відсутність оплати за Договорами.

Важливим для водіїв автотранспортних засобів буде рішення виконавчого комітету міськради з приводу затвердження схеми організації дорожнього руху по вулиці Шиндлера. Вона визначена пріоритетною головною вулицею від Полтавської до Московської.

Leave a Comment