Депутат міської ради Наталія Жердельова прозвітувала перед своїми виборцями. Зустріч відбулася у приміщені Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Присутні на зустрічі, проявили себе не пасивними слухачами. Вони порушували питання, які турбують містян. Серед них  – прийняття програми підтримки починаючих приватних підприємців, жахливий стан річки Берестової.

Хочу зазначити, що мені небайдужі проблеми жителів нашого міста, я намагаюсь докладати максимум зусиль для їх подальшого вирішення, відстоювати активну позицію своїх виборців. Впевнена, що всі питання можна вирішити, якщо працювати злагоджено та конструктивно на благо громади. Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є – здоровий глузд та людяність.

Секретар міської ради Катерина ЄНІНА наголосила на тому, що Наталія Жердельова займається не тільки депутатською діяльністю, а й очолює громадську організацію, яка опікується безпритульними тваринами, працює у Спостережній раді Красноградської центральної районної лікарні, що розглядає питання щодо дотримання закладом охорони здоров’я прав і забезпечення безпеки пацієнтів під час здійснення медичного обслуговування, в тому числі питання належного розгляду скарг пацієнтів (їх законних представників, членів сім’ї та родичів) та реагування закладу охорони здоров’я на такі скарги.

Також було наголошено, що міська рада тісно співпрацює з Красноградською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, а саме в питаннях організації громадських робіт на території міста та створення нових робочих місць.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання перед виборцями

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.