Знайомство з історією місцевого самоврядування міста

Перша декада грудня місяця ознаменована двома визначними датами:  7 грудня – День місцевого самоврядування і 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Ці дві дати нерозривно пов»язані, так як основні положення Загальної декларації прав людини, прийнятої ООН 10 грудня 1948 року, покладені в основу  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

10 грудня бібліотекарі міської бібліотеки  на зустрічі з учнями Красноградського професійного ліцеюна прикладі діяльності  Красноградської міської ради , її історії, розповіли  як саме орган місцевого самоврядування забезпечує права людини на території  населених пунктів ради.

Учнів ознайомили з історією самоврядування міста, продемонстрували   зображення герба і  прапора міста,  ознайомили з їх історією  та значенням, а також  показали    фотографію  міського голови Максима Володимира Івановича, якого молоді містяни знають і без фото.