До відома керівників ОСББ!

Програма «ЕнеРГОДІМ» ДЛЯ ПІДТРИМКИ ОСБ

Фонд енергоефективності – розпочав свою роботу і оголосив прийом заявок. На сьогоднішній день в статутному капіталі Фонду енергоефективності закладено 2,7 млрд гривень та більше 50 млн євро міжнародного фінансування. Це забезпечить стале фінансування проєктів Програми «Енергодім» на найближчі декілька років. Участь міжнародних партнерів України у фінансуванні Програми Фонду енергоефективності є додатковим підтвердженням прозорості та надійності. Окрім додаткових великих фінансових ресурсів, участь міжнародних донорів буде забезпечено додатковий контроль за якістю реалізації проєктів. На підтримку проектів, які будуть реалізовуватися в рамках Програми «Енергодім», буде направлена і місцева програма підтримки ОСББ, яка в свою чергу прискорить реалізацію проєктів.

Перші 300 проектів, які будуть реалізовані по Програмі «Енергодім», отримають додатковий бонус у вигляді додаткової компенсації з боку Фонду енергоефективності у вигляді додаткових 20% компенсації.

Учасники по Пакету «А» отримують загалом 60%, а учасники по Пакету «Б» – 70 % від вартості передбачених проектом робіт. Першим кроком для участі у Програмі є проведення енергоаудиту та виготовлення енергосертифікату атестованим енергоаудитором. Це означає, що на самому початку ОСББ отримує інформацію про технологічні рішення, економію, вартість впровадження проєкту, що підготовлені атестованим спеціалістом. На сьогодні в області працює регіональний радник програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності Олег МАСЛЕННІКОВ т. (097) 288-11-85,(050)300-85-86. Головним завданням якого є повний безкоштовний супровід місцевих ОСББ протягом процесу подання заявки на гранти та допомога ОСББ у створенні фінансових рішень із залученням Фонду та банків-партнерів для здійснення енергомодернізації у будинках. Враховуючи вищенаведене, просимо керівників ОСББ взяти активну участь у програмі Фонду енергоефективності. По всім питанням звертайтеся до відділу соціально-економічного розвитку та підприємництва Красноградської міської ради.т.(057)44-7-02-03.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.