Напередодні Дня енергетика міський голова привітав працівників Красноградського районного відділення АТ «Харківобленерго» з їхнім професійним святом.

Володимир Максим відзначив, що сьогодні від їхньої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях.

Зважаючи на те, що в сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, закликав із особливою відповідальністю дбати про енергетичну безпеку нашого міста. Побажав, щоб усвідомлення значимості професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надавало невичерпних сил та наснаги, надихало на нові трудові звершення.

Висловив щиру подяку за самовіддану сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання посадових обов’язків і відзначив Грамотами міської ради Дениса Альошина, Віталія Бірюкова, Сергія Бихуна, Олександра Мелюха, Володимира Могилко, Оксану Пукальну.