Депутат міської ради Наталія Жердельова прозвітувала перед своїми виборцями. Зустріч відбулася у приміщені Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Присутні на зустрічі, проявили себе не пасивними слухачами. Вони порушували питання, які турбують містян. Серед них  – прийняття програми підтримки починаючих приватних підприємців, жахливий стан річки Берестової.

Хочу зазначити, що мені небайдужі проблеми жителів нашого міста, я намагаюсь докладати максимум зусиль для їх подальшого вирішення, відстоювати активну позицію своїх виборців. Впевнена, що всі питання можна вирішити, якщо працювати злагоджено та конструктивно на благо громади. Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є – здоровий глузд та людяність.

Секретар міської ради Катерина ЄНІНА наголосила на тому, що Наталія Жердельова займається не тільки депутатською діяльністю, а й очолює громадську організацію, яка опікується безпритульними тваринами, працює у Спостережній раді Красноградської центральної районної лікарні, що розглядає питання щодо дотримання закладом охорони здоров’я прав і забезпечення безпеки пацієнтів під час здійснення медичного обслуговування, в тому числі питання належного розгляду скарг пацієнтів (їх законних представників, членів сім’ї та родичів) та реагування закладу охорони здоров’я на такі скарги.

Також було наголошено, що міська рада тісно співпрацює з Красноградською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, а саме в питаннях організації громадських робіт на території міста та створення нових робочих місць.