Депутат міської ради Наталія Пеліпейченко відзвітувала перед виборцями

Наталія Пеліпейченко займається не лише депутатською діяльністю. Вона очолює громадську організацію «Рідне місто», працює у Спостережній раді Красноградської центральної районної лікарні, що розглядає питання щодо дотримання закладом охорони здоров’я прав і забезпечення безпеки пацієнтів під час здійснення медичного обслуговування, в тому числі питання належного розгляду скарг пацієнтів (їх законних представників, членів сім’ї та родичів) та реагування закладу охорони здоров’я на такі скарги. У силу своїх можливостей Наталія Пеліпейченко намагалася вирішувати проблеми жителів дільниці.

Основні питання, які хвилюють людей – це соціально-побутові проблеми: якість доріг та тротуарів,  надання комунальних послуг, очистка вулиць від снігу взимку,   надання субсидій та оформлення пенсій, переходу об’єктів з державної в комунальну власність, благоустрою територій біля об’єктів торговельного обслуговування.

довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання перед виборцями