Звіт депутата Тетяни Вихристюк

Нещодавно свій звіт перед виборцями провела  депутат Красноградської міської ради Тетяна  Вихристюк. Він відбувся в Красноградському районному центрі позашкільної освіти.

У силу своїх можливостей Тетяна Вихристюк намагалася вирішувати проблеми жителів дільниці. Основні питання, які хвилюють людей – це соціально-побутові проблеми, а саме: якість доріг, комунальних послуг, спиляння аварійних дерев, соціальний захист, а також тарифи на проїзд по місту та інше. Сприяла у наданні громадян інформації з пенсійних питань, отримання допомоги на дітей, інших соціальних виплат та компенсації, отримання допомоги від органів державної влади.

Вона зазначила, що діяльність, як депутата Красноградської міської ради сьомого скликання спрямована на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України» Про статус депутатів місцевих рад». За 2019 рік, як депутат взяла участь у 18 пленарних засіданнях сесії міської ради.

За ініціативи громади що проживають по вулиці Коротка за кошти міського бюджету було придбано та встановлено дитячий майданчик в районі вул. Короткій. Багато за цей час було зроблено. Однак, дивлячись уперед, бачу, що ще більше потрібно зробити. У людей з’явилися нові проблеми, і моє завдання – їм допомогти. На цьому наші добрі справи не завершаться, і в наступному році будемо продовжувати працювати на благо громади нашого місця».