Двадцять третього січня під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося чергове засідання сесії міської ради, на якому було затверджено звіти про виконання міського бюджету та плану роботи міської ради за 2019 рік, а також Програм щодо благоустрою Краснограда, ремонту автомобільних доріг, тротуарів і скверів, Програм фінансування дошкільних навчальних закладів та закладів культури тощо.

Депутати виділили кошти на виготовлення технічного паспорту будівлі Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. При розгляді цього питання обговорювалася також стан прилеглої території. Міський голова повідомив, що наразі проводиться процедура передачі даної земельної ділянки із державної власності у комунальну. Після чого буде проведено її благоустрій.

Також на сесії прийнято рішення про прийняття у спільну власність територіальних громад міста Краснограда, селищ Дослідне, Куми, Степове нерухомого майна по вул.Українській по клопотанню Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області. В подальшому спільно з громадою буде прийняте рішення про використання цієї земельної ділянки.

При обговоренні рішення про розміщення зовнішньої реклами було порушено питання реклами ритуальних послуг на території Автовокзалу шляхом демонстрації пам’ятників. Компромісний варіант вирішення цієї проблеми – встановлення огорожі, за межі якої буде прибраний весь товар. Власники пообіцяли піти цим шляхом.

Ще одне болюче питання, що обговорювалося на сесії – підняття тарифів на послуги ЖРЕП. Містянам було пояснено, що тарифи за надання послуг змінилися вимушено через збільшення  мінімальної заробітної плати з 4173 грн. до 4723 грн.  Але більше питань у жителів міста викликає саме якість послуг. У разі невиконання підприємством своїх обов’язків мешканці багатоповерхівки мають право скласти Акт, за результатами якого буде проведено перерахунок. Ще один вихід з даної ситуації — створення ОСББ, тоді люди самі вирішуватимуть розмір щомісячного внеску на утримання будинків.

Один із головних пріоритетів роботи — річка Берестова, тому була затверджена Програма з її збереження. Володимир Максим наголосив на необхідності створення робочої групи, до складу якої увійшли б представники усіх районів, територіями яких вона протікає. Не зважаючи на те, що річка знаходиться поза межами населеного пункту, у міськраді готові долучитися до співфінансування заходів щодо її розчистки.

Як відомо, минулого тижня у одному із домоволодінь на території міста сталася пожежа. Під час лиха частина приміщення згоріла і потребує відновлення, із ладу вийшла побутова техніка. За підтримкою люди звернулися до Красноградського міської ради. На засіданні сесії було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги. Депутати прийняли рішення про виділення родині, що постраждала від пожежі, близько 25-ти тисяч гривень.

Загалом на сесії було розглянуто дев’яносто питань.