Звіт перед виборцями провела депутат Красноградської міської ради Наталія Червінчук у приміщенні Красноградської дільниці ПАТ «Харківгаз». Разом з красноградцями спілкувалася секретар міськради Катерина Єніна.

У своєму виступі Наталія Червінчук окреслила проблеми, які протягом року їй доводилося вирішувати на закріпленій дільниці: звернення щодо вирішення соціально-побутових проблем, питання якості доріг та тротуарів, надання комунальних послуг, надання субсидій та оформлення пенсій.

Під час звіту було звернуто увагу на основні напрямки роботи Красноградської міської ради як органу місцевого самоврядування: надходжень та виконання міського бюджету, благоустрої міста, ремонті доріг та тротуарів, вуличному освітленні тощо. В ході звіту присутні отримали вичерпні відповіді на питання, що їх турбують: реконструкції Хомутовського парку, ремонту стадіону «Ювілейний», благоустрою території скверу за багатопрофільним ліцеєм, екологічної проблеми річки Берестової, роздільного збору сміття, переведення багатоквартирних житлових будинків на індивідуальне опалення, запобігання проблемі розповсюдження наркотиків на території міста.

Питання, порушені виборцями під час звіту, взято до уваги, їх буде проаналізовано та включено до відповідного рішення міської ради.