Юні гості  бібліотеки

З0  січня  познайомитися з роботою Красноградської міської бібліотеки завітали вихованці старшої групи  дитячого підрозділу НВК №2, якраз в день народження Всеволода Нестайка, дитячого письменника, відомого не лише в нашій країні, а й за її межами. У 1980 році він став лауреатом премії імені Олександра Копиленка, нашого письменника – земляка.  Вручення премії відбулося 1 червня 1980 року в нашому місті. Всеволод Зіновійович зустрічався  з школярами  і  юними читачами міста. Це був веселий, доброзичливий, радісний чоловік, знаходив позитив у всьому: у спілкуванні з людьми, побаченими цікавими речами.

Працівники міської  бібліотеки підготували  книжкову виставку його творів до дня народження, провели презентацію книги «Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя» , яка отримала премію імені Копиленка . Також малюки продивилися  мультфільм на сюжет цієї книги.

З великим захватом  діти переглядали  чудові,гарно оформлені,дитячі книги класиків  світової дитячої літератури, сучасних українських письменників,  українські народні казки. Велику цікавість викликали дитячі енциклопедії про космос, літаки, динозаврів та інші.   Таке розмаїття дитячої літератури у фондах бібліотеки з’явилося нещодавно, завдяки Красноградській міській раді, яка виділила  кошти.

PENTAX DIGITAL CAMERA