Нещодавно відбулася зустріч депутата Юрія Бакала з працівниками Центру надання первинної медико – санітарної допомоги. У своєму виступі він розповів про роботу в раді, зокрема, в постійній комісії з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста. Серед основних пріоритетів роботи ради — ремонт доріг та тротуарів. Розпочали облаштовувати внутрішньо дворові проїзди на мікрорайоні 3.
Цього року плануємо їх відновлення між багатоповерхівками у центрі міста. Завдяки проведенню тендерів з визначення виконавців робіт з ремонтів асфальтового покриття міських вулиць вдалося зекономити близько півтора мільйона гривень, які, в свою чергу, були витрачені на додаткові ремонти дорожньої мережі міста. Відмовилися від ямкового ремонту, здебільшого дорожники практикують відновлення пошкодженого асфальтного покриття великими картами. Це дозволяє збільшити термін експлуатації автошляхів. Багато уваги приділяється і освітленню міста.

У цьому напрямку вже вдалося зробити чимало. Дійшла черга і до найвіддаленіших вулиць та провулків. Експериментуємо із ліхтарями, що працюють на сонячних батареях, бо не скрізь є можливість встановити опори та прокласти мережу електропостачання. Знаковим цей рік був для селищ Дослідне та Куми, вперше за останні десятиліття там запрацювало вуличне освітлення. Також модернізовано систему освітлення на Полтавській. Світлодіодні ліхтарі мали б освітлювати і всі під’їзди багатоповерхівок на мікрорайоні 3 та деякі містяни вирішили завадити цьому, поцупивши частину з них. Одним із головних пріоритетів роботи — річка Берестова. Міський голова разом із депутатами міськради неодноразово порушували це питання на пленарних засіданнях сесій. На одному із останніх було вирішено розробити відповідну програму. Не зважаючи на те, що вона протікає поза межами населеного пункту, у міськраді готові розглянути питання з приводу співфінансування заходів щодо її розчистки. До вирішення цього питання мають бути залучені й інші райони, адже протікає вона не лише теренами Красноградщини, тому і рятувати її потрібно разом. На частину питань красноградці отримали відповідь відразу, а вирішення інших — взято під контроль.