Звітність депутата міської ради Надії Литвин

Під час зустрічі з працівниками державного підприємства «Красноградське» Надія Литвин доповіла присутнім про, що було зроблено минулого року. Серед основних пріоритетів роботи ради — ремонт доріг та тротуарів. Розпочали облаштовувати внутрішньо дворові проїзди на мікрорайоні 3. Цього року плануємо їх відновлення між багатоповерхівками у центрі міста. Відмовилися від ямкового ремонту, здебільшого дорожники практикують відновлення пошкодженого асфальтного покриття великими картами. Це дозволяє збільшити термін експлуатації автошляхів. Багато уваги приділяється і освітленню міста. У цьому напрямку вже вдалося зробити чимало. Дійшла черга і до найвіддаленіших вулиць та провулків. Експериментуємо із ліхтарями, що працюють на сонячних батареях, бо не скрізь є можливість встановити опори та прокласти мережу електропостачання. Знаковим цей рік був для мешканців селищ Дослідне та Куми, вперше за останні десятиліття там запрацювало вуличне освітлення. Рік, що минув був непростим, але вагомим в роботі Красноградської міської ради. За цей період відбулися позитивні зміни в житті нашого міста, його мешканців, та ще залишилися питання, які потребують уваги. Не можливо зробити все і відразу, але крок за кроком ми наближаємося до створення міста, в якому комфортно і затишно жити. Учасники зустрічі говорили про необхідність капітального ремонту дороги  Красноград-Дослідне-Куми, облаштування аптечного пункту, встановлення лав в с. Дослідне, освітлення території біля магазину с. Дослідне. Мешканці міста отримали розгорнуті відповіді на частину питань, а вирішення інших — взято на контроль органу місцевого самоврядування.