Під головуванням міського голови Володимира Максима пройшло засідання виконавчого комітету міськради. На зібранні обговорили питання щодо роботи дошкільних навчальних закладів за минулий рік, дотримання суб’єктами господарювання правил у сфері торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. Також було взято до відома звіт міського голови про діяльність виконавчого комітету та розглянуто заяви громадян про надання матеріальної допомоги на поховання, внесення змін до адрес об’єктів нерухомості тощо.

Минулого року понад два мільйона гривень було виділено на матеріально-технічне забезпечення дитячих садочків міськради.

— Не зважаючи на те, що відповідно до законодавства основне наше завдання — благоустрій, не забуваємо і про потреби дошкільних навчальних закладів №5 та № 17. Вони знаходяться під опікою міськради і ми відповідальні за умови, в яких там виховуються діти. Багато чого вдалося зробити завдяки участі цих закладів у конкурсах міні-проектів, які проводить Харківська обласна рада. І цього року ми гарантуємо співфінансування тих проектів, які будуть корисні для громади, — зазначив міський голова Володимир Максим.