Вчора у приміщенні амбулаторії сімейної медицини на мікрорайоні 3 перед виборцями звітував депутат Красноградської міської ради Позняк Віктор Анатолійович.  Разом з ним із красноградцями спілкувалася секретар  міськради Катерина Єніна.

У своєму виступі Віктор Анатолійович висловив сподівання на позитивні зміни після медичної реформи. Зокрема, що стане можливим виділення коштів на придбання томографу для районної лікарні, адже над цим питанням депутат працює вже декілька років. Проте, є і перемоги – в лікарні  стали доступні такі види діагностики як доплерографія та енцефолографія.  Також функціонує реабілітаційна палата з тренажерами.

Слухачі не залишилися байдужими, низка запитань стосувалася  майбутньої медреформи, але порушувалися й питання про ремонт міжбудинкових проїздів та доріг на мікрорайоні 3.