Вчора перед своїми виборцями прозвітував депутат Олександр Ірклієнко. З красноградцями він спілкувався у приміщенні станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Олександр розповів про сесійну роботу, а також докладно та зрозуміло проаналізував діяльність міської ради. Наразі діє 33 програми, які фінансуються з міського бюджету. Незважаючи на те, що він доволі обмежений, депутатський корпус намагається вирішувати проблеми з усіх сфер життєдіяльності громади: дошкільної освіти, культури, охорони здоров’я та громадського порядку, благоустрою, соціально-економічного розвитоку, працевлаштування тощо.

Олександр Ірклієнко разом із секретарем ради Катериною Єніною дали вичерпні відповіді на запитання присутніх. Найбільше містян турбує функціонування ринку на привокзальній площі, відкриття поблизу станції аптечного пункту, капітальний ремонт дороги по вулиці Преображенській.
Олександр Васильович – це депутат, якому не байдуже наше міста. Скориставшись нагодою, він звернувся до мешканців територіальної громади: «Давайте берегти те, що роками робилося у місті. Красноград змінюється, тож потрібно і нам змінюватися. Яким буде наше майбутнє — залежить від нас. Першим кроком до позитивних змін може стати благоустрій прибудинкової території. Якщо кожен із нас наводитиме лад не лише у своєму дворі, і й біля нього — місто буде охайнішим, чистішим і комфортнішим для усіх.»