Шановні мешканці міста Краснограда! Нагадуємо, що законодавством встановлено певні обмеження щодо утримання домашніх тварин. Забороняється: приведення в громадські місця або вигулювання собак без повідків та намордників, навчати собак атакувати людей або інших собак, використовувати собак для боїв. Власник тварини несе відповідальність за її дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну. Порушення тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з  конфіскацією тварин.

Зокрема,  ст.153 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф у розмірі від десяти  до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за знищення або пошкодження зелених насаджень. Саме таке покарання мав би отримати чоловік, який днями дресирував свого пса у сквері Слави. Результати тренувань можна побачити на фото. Та, на жаль, про порушення не було вчасно повідомлено до правоохоронних органів. Невже не знайшлося жодного небайдужого громадянина, який, будучи свідком цієї події, не пройшов би повз, а зателефонував за номером 102?

Просимо власників тварин дотримуватися правил утримання  своїх домашніх улюбленців. Якщо ж  ви раптом стали свідком неналежної поведінки власника, необхідно повідомити у відділ поліції, бо нещасні випадки стаються не лише через безпритульних тварин. Не будьте байдужими, адже ви можете врятувати чиєсь життя!