Шановна громадо!

З 18 березня 2020 року карантин в Україні, запроваджений через пандемію коронавірусу, став жорсткішим. Нові умови життя вплинуть на всіх. Обмежено режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту.

Цей період дуже складний для місцевого бізнесу. Та все ж просимо вас неухильно дотримуватися вимог постави Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ««Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» « (зі змінами), адже ви несете відповідальність не тільки за себе, а й за працівників та відвідувачів своїх закладів.

Шановні мешканці територіальної громади!

Якщо немає нагальної потреби — залишіться краще вдома. Просимо вас не ігнорувати інформацію про превентивні та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних. Скоротіть живе спілкування — на щастя, зараз бачити один одного можна завдяки відеозв’язку та обмінюватись інформацією телефоном. І головне — не панікуйте. Об’єкти торгівлі продуктовими товарами та засобами гігієни працюють у звичайному режимі.

Звертаємося і до молоді — бережіть своїх батьків, своїх дідусів-бабусь. Створіть всі умови, щоб у них не було потреби залишати дім: купіть продукти, заплатіть за комунальні послуги, зателефонуйте зайвий раз.

Бережіть себе та своїх близьких!