Під головуванням міського голови Володимира Максима пройшло засідання виконавчого комітету міської ради. Одним з основних було розглянуте питання про якість питної води та питного водопостачання. Директор Красноградського комунального підприємства «Водоканал» Микола Дубина доповів про успішно пройдену перевірку Районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби. Також узгодили річний план на 2021рік господарської діяльності з водопостачання ККП «Водоканал», суттєвих змін порівняно з попереднім роком немає.

Затвердили й комплексний план заходів щодо дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності на 2020-2025 роки.

Внесли зміни до рішення виконкому від 11.12.2019 року «Про організацію проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру», а саме про залучення соціальних робітників для допомоги незахищеним верствам населення.

Прийняли рішення про проведення акції «За чисте довкілля», звичайно, всі заходи будуть скориговані на час карантину. Підприємства надають послуги з благоустрою у штатному режимі.

Також було розглянуто низку заяв громадян, зокрема, рішенням виконкому надали фізичним особам підприємцям дозвіл на послуги у сфері розваг та тимчасової торгівлі після закінчення карантину.

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Красноградському районі» Ганна Васенко повідомила, що підприємство невдовзі отримає експрес-тести для виявлення коронавірусної інфекції.