Сьогодні відбулося засідання 82 сесії міської ради. Депутати зібралися задля вирішення найважливішого на сьогодні питання – додаткового фінансування лікувальних закладів нашого міста. Міський голова Володимир Максим зауважив, що наразі підтримка медицини та безпека громадян є  пріоритетом. Тому прийнято рішення про виділення коштів у розмірі 280 тис. грн. для придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників, безконтактних термометрів, апарату ШВЛ.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в країні, тимчасово призупинено фінансування більшості Програм, що стосуються благоустрою, в першу чергу  кошти будуть направлені на заходи щодо збереження здоров’я та життя   громадян. За умов карантину обмежені надходження податків до міського бюджету, тож і видатки будуть спрямовуватися на найнеобхідніше.

На поточний рік запланували ремонт світлофору на перехресті вулиць Захисників України та Полтавської, підключення до мережі вуличного освітлення від ТП-8, ТП-6 в селищі Куми та ТП-262, селище Дослідне. Було прийнято рішення про придбання щебеню для проведення робіт з благоустрою міста. А також з метою виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки будуть придбані світильники з позначками аварійних виходів в заклади дошкільної освіти міської ради.

Також прийнято субвенцію з державного бюджету у розмірі 2,5млн. грн. для фінансування капітального ремонту вулиці Вишневої у 2020році.