Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району Харківської області, під час якого було, зокрема, прийнято рішення про те, що відзавтра громадський транспорт не курсуватиме Красноградом. Це не стосується перевезень персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення.
Також 27 березня на Красноградщині почнуть працювати два контрольно-пропускні пункти: на швидкісній трасі поблизу поста ДАІ в Улянівці та на в’їзді до Піщанки зі сторони Карлівки. На них здійснюватиметься санітарний огляд громадян та дезинфекція транспортних засобів.
Ці заходи покликані не допустити поширення коронавірусу COVID-19 на території району.