Традиційно цієї пори з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку на території міста проводиться акція «За чисте довкілля». До неї долучаються чимало містян. Сподіваємося і цього року мешканці приватних домоволодінь приведуть в належний стан свої прилеглі території.

Не дивлячись на карантин, заходи з благоустрою проводитимуться. Працівники комбінату комунальних підприємств та громадські робітники, зокрема, займатимуться озелененням міста. Зважаючи на непросту економічну ситуацію, цьогоріч вирішено не витрачати бюджетні кошти на придбання молодих дерев. Їх пересаджуватимуть з Хомутовського парку.

Долучитися до цієї доброї справи може кожен охочий. Якщо у вас є посадковий матеріал, який ви готові подарувати місту, будемо раді його прийняти. Роботи з висадження здійснюватимуть працівники комбінату комунальних підприємств та громадські робітники.