Дев’ятого квітня під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося позачергове засідання міської ради. Зібралися депутати для вирішення питань, пов’язаних з вжиттям заходів із запобігання поширенню  коронавірусу.

Було внесено зміни до Програми розвитку медичного простору, які передбачають виділення коштів у розмірі 145 тис. грн. на придбання дефібрилятора, пульсоксиметрів, небулайзерів для КНП «Красноградська центральна районна лікарня». Також профінансовано закупівлю нового обладнання для харчоблоку цього медзакладу. Адже пацієнтам для скорішого одужання необхідна не лише кваліфікована допомога лікарів, а й повноцінне збалансоване харчування.

Передбачили фінансування на проведення дезінфекції об’єктів благоустрою, придбання необхідних препаратів для цього та засоби індивідуального захисту працівників Красноградського комбінату комунальних підприємств і громадян, задіяних на громадських роботах. Дотепер мобільні бригади, які здійснюють планову обробку дитячих і спортивних майданчиків, об’єктів благоустрою та вхідних груп багатоповерхівок сертифікованими засобами, наданими благодійниками.

Виділено кошти  й Красноградському ЖРЕП для  забезпечення працівників дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту. Додатково 110 тис. грн. міськрада спрямує на оплату послуг з проведення дезінфекційних заходів у багатоповерхівках. Як зазначив Володимир Максим на засіданні сесії, ці гроші будуть закумульовані на рахунках ЖРЕП і використовуватимуться в разі погіршення епідеміологічної ситуації в місті. Роботи з дезінфекції виконуватимуть спеціальні бригади рятувальної служби. Якщо ситуація не зміниться, ці кошти можна буде використати на інші потреби.

Не залишили без уваги і працівників територіального центру соціального обслуговування Красноградського району, для них та їх підопічних також будуть придбані засоби індивідуального захисту.

Враховуючи те, що на пленарному засіданні були присутні голова районної ради Володимир Птишник та голова райдержадміністрації Олександр Кайдаш, депутати міської ради мали змогу порушити питання, які їх найбільше хвилюють: ситуація з річкою Берестовою, можливість появи у районній лікарні комп’ютерного томографа тощо.

Міський голова подякував за присутність керівникам району і зазначив, що саме зараз в такі непрості часи, як ніколи, необхідно працювати злагоджено задля збереження здоров’я та добробуту жителів нашого міста та району. Також він наголосив, що незважаючи на досить непросту ситуацію, життя не закінчується, позачергове засідання присвячене проблемі, з вирішенням якої не можна зволікати – поширення коронавірусу. Але вже наступної сесії ми повернемося до розгляду планових питань: благоустрою, ремонту доріг і тротуарів, освітленню міста тощо.