Шановні красноградці, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні минає 34-річниця Чорнобильської катастрофи,але повага та пам’ять про людей, які пройшли через війну з невидимим ворогом –радіацією, анітрохи не зменшується з плином часу.

На жаль, цьогоріч через боротьбу з таким же підступним ворогом – вірусом, неможливо висловити свою повагу та вдячність нашим героямособисто. Тож покладанням квітів до меморіального комплексу землякам-чорнобильцям вшануємо пам’ять тих вогнеборців, які ціною свого життя врятували усіх нас, країну, людство від ядерного пекла. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу та буде прикладом відваги та незламності духу для наступних поколінь.

Ми низько схиляємо голови перед справжніми героями, сердечно дякуємо за порятоване вашими зусиллями людство.Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я і довголіття, мирного неба над головою, добробуту та людської вдячності за мужні діяння!Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій!

З повагою

Красноградський міський голова Володимир Максим