Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання чергової сесії міської ради. Депутатами затверджені звіти про роботу першого заступника міського голови та про виконання бюджету за І квартал 2020року. Також заслухали інформацію про виконання Програми  з озеленення «Квітучий Красноград» за 2019 рік, результатом роботи якої є висадження зелених насаджень в паркових зонах нашого міста. За словами очільника Володимира Максима, чимало дерев на території міста досягли граничного віку у 50-75 років та становлять потенційну загрозу для людей, тож вони підлягають видаленню.  Але на їх місці  обов’язково повинні з’явитися нові саджанці.

Покращення умов проживання містян передбачає й  Програма розвитку житлової інфраструктури міста, на виконанні якої було встановлено 85 прибудинкових лав та придбано  для подальшого розміщення ще 50 одиниць, які будуть встановлені після закінчення карантину.

Та робота міської ради спрямована не лише на благоустрій міста, а й на збереження здоров’я та безпеки населення.

Зокрема, Програма «Питна вода» передбачає забезпечення жителів міста якісною питною водою та розвиток водопровідно-каналізаційного господарства. Так,  у  2019 році Красноградська міська рада виділила кошти у розмірі 172 тисячі грн., на які було придбано 80 каналізаційних люків. Пріоритетом їх встановлення стали дитячі заклади, медичні установи та проїзжі частини.

Програма боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень забезпечує захист конституційних прав і свобод громадян нашого міста завдяки системній співпраці органів влади та правоохоронних органів. Так у 2019 році із міського бюджету були виділені кошти на придбання, встановлення та підключення 8 камер відео спостереження, які наразі допомагають у роботі Красноградському відділу поліції. Після закінчення карантину та стабілізації економічної ситуації фінансування Програми буде продовжено.

Також внесені зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування, які передбачають виділення коштів на виконання заходів з підключення до єдиної високозахисної мережі з комплексною системою захисту інформації. Забезпечення кібербезпеки, безумовно, є актуальним питанням захисту документообігу міської та районної влади, тож є прагнення зробити єдину  мережу.

Депутати підтримали рішення про прийняття на баланс Красноградської міської ради об’єкту благоустрою «Пам’ятного знаку на честь героїчного подвигу земляків воїнів-інтернаціоналістів». Це дасть можливість навести там  лад. Зокрема, планується заміна тротуарної плитки та освітлення прилеглої території.

Наприкінці сесійного засідання міський голова подякував за роботу депутатам та поділився з ними позицією підприємців, з якими спілкувався напередодні, щодо відновлення роботи продуктового ринку. Ринок може відновити свою роботу тільки за умови суворого дотримання протиепідемічних обмежень як з боку підприємців, так і з боку відвідувачів. Якщо зараз не надати людям можливість купівлі-продажу саджанців, насіння, молодняку птиці та товарів продуктових груп, то це спричинить проблеми не тільки на сьогоднішній день, а й на майбутнє. Розуміючи втрати, які несуть підприємці непродуктової групи товарів, необхідно почути від них пропозиції щодо можливості поновлення роботи в умовах карантину. Безперечно, остаточне фахове рішення буде за державою, але важливо знайти розумний баланс між дотриманням вимог карантину та забезпеченням потреб громади.