Отримати статус безробітного тепер можна онлайн на порталі “Дія”

 

В партнерстві Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства цифрової трансформації України та Державної служби зайнятості, за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» реалізовано проект, завдяки якому набути статус безробітного можна через портал державних послуг «Дія», за посиланням https://is.gd/3E0QYG .

Для отримання послуги необхідні лише 3 кроки:

– авторизуватись у кабінеті користувача на порталі “Дія” за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;

– заповнити заяву: внести свої особисті дані (серію, номер паспорту, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, відомості про останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажити документи та разом із заявою надіслати  їх на розгляд;

– отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного, якщо документи оформлені правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати заяву або ж нададуть аргументовану відмову.

Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо рахунку для соцвиплат немає, його можна оформити упродовж 10 днів та надіслати номер на електронну адресу Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 2027@khcz.gov.ua.