Учора під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося чергове засідання сесії міської ради. Депутати проголосували за внесення змін до Програм, що стосуються співфінансування видатків на реалізацію мініпроєктів Харківської обласної ради «Разом в майбутнє» шляхом передачі субвенцій до районного бюджету. Таким чином виділено кошти на капітальні ремонти медичного кабінету Красноградського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 1 ім. Копиленка, ґанку Красноградського багатопрофільного ліцею,  навчального кабінету для інклюзивного навчання в приміщенні Красноградського районного центру дитячої  та юнацької творчості, музичної зали ДНЗ № 5, харчоблоку ДНЗ № 17, а також на створення та облаштування приміщення Veteran HAB Красноградської районної організації ветеранів України і утеплення стін приміщення спортивного клубу «Пересвіт».

Також позитивно вирішені питання про придбання трактора «Белорус -82.1» і трьох газонокосарок для Красноградського комбінату комунальних підприємств.

Заслухали звіт про хід виконання Програми розвитку медичного простору міста Краснограда на 2019-2020 роки та внесли зміни до неї, які пов’язані з перемогою спільного проєкта міської ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району». На його реалізацію з міського бюджету передається субвенція у сумі 30 тис. грн. на придбання легкового автомобілю для забезпечення доступності первинної медицини для дитячого населення. Фінансування міської ради складає 10% від загальної вартості проєкту, основна частина коштів надійде з обласного бюджету.

Не обійшлося засідання й без питань щодо ремонту та реконструкції автомобільних доріг та тротуарів. Вирішено оплатити послуги з експертно-грошової оцінки покриття проїздів провулків Давидова, Шиндлера, Садового, Північного, Південного, Лермонтова та тротуару вулиці Шевченка. Депутати зауважили, що на всі необхідні роботи в міському бюджеті не вистачає коштів, тому є гостра потреба в додатковому фінансуванні з обласного та районного бюджетів.

Підтримали електронну петицію стосовно реалізації Програми «Громадського бюджету (бюджету участі) міста Краснограда на 2019- 2020 роки».

Як повідомила начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради, через державні пільги у зв’язку з карантином міський бюджет недоотримав 1322 тис. грн. за березень 2020 року. Не дивлячись на це, заплановане фінансування буде продовжене за рахунок залишків коштів у 2019 році.