Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та протоколу № 13 від 22.05.2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району дозволено відвідування дошкільних навчальних закладів.

Міська рада робить усе можливе для готовності двох дитячих садочків  ДНЗ № 5 та ДНЗ № 17 до відкриття найближчим часом. Саме забезпечення протиепідемічних заходів під час роботи цих закладів в умовах карантину і стало  основним питанням порядку денного позачергового засідання сесії міської ради, яке відбулося 27 травня під головуванням міського голови Володимира Максима.

Депутатами прийнято рішення про спрямування 142 тисяч гривень на придбання безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту для працівників та дезінфікуючих засобів з метою відповідності Тимчасовим рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затвердженими постановою № 25 від 21 травня 2020 року головним санітарним лікарем України.

Будуть створені комісії, які визначатимуть  готовність дошкільних навчальних закладів до відновлення роботи.

Планується формування в  садочках збірних груп до 15 дітей у кожній. Таким чином, заклад зможе прийняти тільки 25% вихованців. Керівництво просить батьків поставитися з розумінням до необхідності дотримання всіх вимог, адже, в першу чергу, до садочку мають піти діти з родин, де немає помічників у догляді за дитиною. Батькам було надано роз’яснення щодо всіх обмежень та умов відвідування дошкільних навчальних закладів.

Контролюватиме дотримання всіх запобіжних заходів Красноградське районне управління ГУ Держпродспоживслужби.

Та  варто пам’ятати, що карантин в Україні продовжено до 22 червня, а тому небезпека ще не минула, а найкращий захист – залишити дітей вдома.

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.