Електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості

 

Служба зайнятості має найбільшу базу даних вакансій по всій Україні, які оновлюються он-лайн. У  громадян, які прагнуть якнайшвидше знайти офіційну  роботу зі стабільним заробітком, виникає потреба постійно підвищувати свій професійний рівень, а найчастіше – швидко і якісно оволодіти новими необхідними знаннями та професійними навичками. Саме з цією метою Державна служба зайнятості започаткувала електронні сервіси, які зручні і прості в користуванні, але їх освітній ресурс  задовільнить потреби кожного шукача роботи.

  • Міжнародна освітня платформа Coursera (https://www.coursera.org/programs/state-employment-centre-ukraine-on-coursera-mshgo ) надає безробітним можливість безкоштовного доступу до 3 800 онлайн-курсів. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути знання та навички для працевлаштування. Державному центру зайнятості, як державній установі, надано до 30 вересня 2020 року доступ для реєстрації 25 тис. безробітних на платформі Coursera та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року. Для реєстрації на платформі Coursera потрібно надати кар’єрному раднику або профконсультанту центру зайнятості той e-mail, за яким відбуватиметься навчання, та чекати лист від Coursera із запрошенням. Зазначені дії слід виконати до 30.09.2020 та отримати можливість навчатися безкоштовно до кінця цього року.
  • Портал «Дія. Цифрова освіта.(https://osvita.diia.gov.ua) пропонує громадянам безкоштовно  опанувати цифрову грамотність.
  • Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  На даному онлайн-ресурсі є курси, вебінари, дистанційні програми від центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка, в основному, подається у відеоформаті.
  • Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри. Будь-хто, у кого існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, можуть самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості. Такий широкий набір профорієнтаційного інструментарію дозволить пізнати себе якнайкраще та рухатись далі в професійному розвитку.
  • Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://prometheus.org.ua//) перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Це курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу, які є доступними для всіх громадян.

 

               Красноградська районна філія Харківського обласного  центру  зайнятості