Засідання виконавчого комітету

Шістнадцятого червня  під головуванням міського голови Володимира Максима пройшло засідання виконавчого комітету міської ради. Серед основних розглядалися питання про виконання заходів з благоустрою міста в межах акції «За чисте довкілля» та підготовки зони відпочинку на річці Берестовій до літнього сезону.

Навесні традиційно виконано значний обсяг робіт з прибирання прибудинкових територій, спортивних та дитячих майданчиків, скверів та парків, меморіальних комплексів, кладовищ, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту. Також міська рада вдячна всім підприємствам та установам, які долучилися до акції та привели закріплені за ними території в належний санітарний стан.

Що ж до підготовки місцевого пляжу до купального сезону, затверджено план організаційних заходів щодо запобігання нещасних випадків з людьми. Як зазначалося раніше, Красноградський комбінат комунальних підприємств забезпечує водолазне обстеження дна річки, обладнання сезонних рятувальних постів, встановлення контейнерів для сміття, а також своєчасне його вивезення та прибирання впродовж всього сезону. Кошти на реалізацію даних робіт і на встановлення лав, роздягалень та туалету передбачені в міському бюджеті ще на початку року. Всі заплановані роботи будуть виконані до початку сезону 01 липня. Лісові насадження поблизу річки знаходяться на балансі ДП «Красноградське лісове господарство», тож міською радою надіслано клопотання керівництву підприємства про проведення рекреаційної роботи та очищення звалищ сміття. Клопотання надіслані й керівництву Красноградської центральної районної лікарні про організацію чергування медичних працівників та Красноградського відділу ГУНП про забезпечення громадської безпеки протягом літнього періоду.

Не менш важливими рішеннями були затвердження кошторисної документації на реалізацію мініпроєктів ДНЗ № 5 та № 17 та дозволу на розробку такої ж документації по капітальному ремонту «Пам’ятного знаку на честь героїчного подвигу земляків воїнів-інтернаціоналістів».

Розглядали низку рядових питань, таких як розміщення зовнішньої реклами, зміни адреси, допомоги на поховання, взяття на квартирний облік, видалення зелених насаджень.