Про хід реалізації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

    Переможці обласного конкурсу мініпроєктів  розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» продовжують  реалізацію  проєктів згідно Плану-графіку.

На даний момент, по всім проєктам проведені підготовчі роботи, виготовлена та затверджена проєктно-кошторисна документація, оголошені процедури проведення  спрощених закупівель.

 

Проєкт «Капітальний ремонт медичного кабінету  Красноградського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної ради Харківської області»  вирішує проблему якості медичного обслуговування дітей шляхом модернізації  медичного кабінету.  В ході реалізації проекту будуть виконані наступні заходи: капітальний ремонт приміщення медичного кабінету; відновлення системи водопостачання та електроенергії; обладнання кабінету для щеплень спеціальним устаткуванням; благоустрій приміщення закладу.

Загальна сума фінансування – 300,0 тис.грн.

Проєкт «Капітальний ремонт навчального кабінету для організації інклюзивного навчання в приміщенні Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості Красноградської районної ради Харківської області»  направлений на  забезпечення рівного доступу дітей з особливими освітніми потребами до якісної позашкільної освіти. В ході реалізації проєкту відбудеться перетворення приміщення в сучасне та естетичне середовище для гармонійного розвитку дітей.

Загальна сума фінансування – 300,0 тис.грн.

Проєкт  «Капітальний ремонт харчоблоку в приміщенні Красноградського ДНЗ (ясел-садка) №17 в місті Краснограді вул. Московська, 40»  направлений на забезпечення якісних умов для організації харчування дошкільнят. В ході реалізації проєкту застаріле приміщення харчоблоку набуде сучасного вигляду, удосконалиться технологічний процес приготування та якості страв, покращаться санітарно-гігієнічні умови харчування.

Сума фінансування – 299,510 тис.грн.

Проєкт «Капітальний ремонт музичної зали в приміщенні Красноградського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 Красноградської міської ради Харківської області за адресою: м. Красноград, вул. Лермонтова, 54»  надасть можливість створити якісний та сучасний дизайн музичної зали завдяки змінним, мобільним, розвиваючим елементам.  Реалізація мініпроєкту дасть можливість створювати театральні зони для ігор-драматизацій, театру тіней чи лялькового театру, використовувати різнопланові декорації та освітлення.

Загальна сума фінансування – 299,980 тис.грн.

Проєктом «Капітальний ремонт ганку та благоустрій подвір’я  Красноградського багатопрофільного ліцею за адресою: місто Красноград, вул.19 вересня, буд.119А»   заплановано здійснити заходи по ремонту ганку та благоустрою частини території закладу.

Сума фінансування – 299,856 тис.грн.

Красноградська районна організація ветеранів України  реалізує проєкт «Ветерани завжди в строю», яким передбачено придбання меблів, комп’ютерної та побутової техніки для створення та облаштування приміщення Veteran Hub.  У результаті реалізації проєкту буде створено Veteran Hub Красноградської районної організації ветеранів України з сучасними меблями та технікою, що дасть можливість розширити напрямки роботи первинних організацій міста,  шляхом створення  клубів за інтересами для ветеранів, проведення безліч різноманітних соціально значущих заходів, зустрічей та тренінгів.

Сума фінансування – 205,373 тис.грн.

Громадській організації «Красноградська козацька громада» з проєктом «Капітальний ремонт по утепленню стін приміщення спортзалу ВСК «Пересвіт» за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська,72А» вдасться вирішити питання енергозбереження та енергоефективності приміщення, зберегти здоров’я дітей та молоді. Також реалізація проекту дасть можливість не тільки економно використовувати енергоносії, але зробити приміщення спортзалу більш комфортним, привабливим та сучасним.

Загальна сума фінансування – 300,0 тис.грн.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.