Красноградська районна філія ХОЦЗ інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до затвердженого Порядку допомога по частковому безробіттю на період карантину надається роботодавцям, у тому числі фізичним особам – підприємцям, які є застрахованими особами, із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва на строк зупинення (скорочення) діяльності та протягом 30 календарних днів після завершення карантину в разі сплати роботодавцем або фізичною особою – підприємцем, який є застрахованою особою, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець або фізична особа – підприємець, який є застрахованою особою, протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подає такі документи:

1) Заяву у довільній формі;

2) Засвідчену копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;

3) Відомості про найманих працівників або відомості про фізичну особу – підприємця у разі подання заяви безпосередньо за себе;

4) Довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Більш детальну інформацію можете отримати на сайті Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/pokrokova-instrukciya-shchodo-otrymannya-dopomogy-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period або звернувшись до Красноградської районної філії ХОЦЗ за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, буд. 81 А або за тел. 7-17-44.