#ВступайДоКраснограда

Комунальний заклад охорони здоров’я «Красноградський медичний коледж» запрошує на навчання за спеціальностями “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”.  До послуг студентів вищого навчального закладу навчальні корпуси, в яких функціонує  17 аудиторій, тренажерні кабінети, 4 лабораторії, 2 комп’ютерні класи, оснащені найновішою відео- та аудиотехнікою, бібліотека, читальна зала, студентський гуртожиток.

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

1) прийом заяв та документів, визначених розділом VII  Умов та Правил прийому, починається 30 червня та закінчується 13 липня о 18:00;

2) вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди проводяться від 14 липня до 21 липня

Громадяни України мають право безоплатно здобувати фахову передвищу освіту в державних і комунальних закладах освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів фахової передвищої освіти, якщо вони не здобули фахової передвищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста впродовж семи попередніх років за кошти державного або місцевого бюджету.

Конкурсний відбір на навчання до Комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний фаховий  коледж » Харківської обласної ради здійснюється за результатами вступних випробувань:

для вступу на основі базової загальної середньої освіти – у формі вступних іспитів, творчих конкурсів або співбесіди в передбачених Умовами та Правилами прийому випадках;

для вступу на основі повної загальної середньої освіти – у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів на власний розсуд у будь-яких комбінаціях,  співбесіди в передбачених Умовами та Правилами прийому випадках. У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов;

для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника – у формі зовнішнього незалежного оцінювання або іспиту з української мови на власний розсуд та фахових вступних випробувань.

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ: (05744) 7-30-76, 7-26-47

ЕЛЕКТРОННА ПОШТОВА СКРИНЬКА: medkol@ukr.net

За додатковою інформацією можна звертатися щоденно з 8.00 до 15.00, крім вихідних.