Учора під головуванням очільника Краснограда Володимира Максима відбулося засідання виконавчого комітету міськради, під час якого були розглянуті питання щодо діяльності ради з питань опіки та піклування і адміністративної комісії міськради у 2019 році. Інформацію про роботу останньої було прийнято до відома. Адмінкомісією постійно проводиться робота з виявлення та попередження адміністративних правопорушень. Але проблема в тому, що для складання протоколу потрібно, щоб порушник та два свідки надали свої паспортні дані та реєстраційні номери облікових карток платників податків. Але цю інформацію вони, ясна річ, здебільшого не повідомляють. Як зазначив Володимир Максим, тому до цієї роботи залучаються і працівники поліції.

Традиційними для розгляду на засіданні виконавчого комітету були заяви мешканців населених пунктів міськради щодо видалення та підрізання зелених насаджень, підключення водопроводу від центральних мереж водопостачання, внесення змін до адрес об’єктів нерухомості тощо.

Два звернення стосувалися надання дозволу на проведення благоустрою територій, прилеглих до нежитлових будівель. Підприємці надали проекти облаштування територій місць загального користування біля приміщень, які їм належать. Їх реалізацію вони планували здійснити за власний рахунок. Але згідно чинного законодавства і нормативно-правових актів у сфері благоустрою не передбачено надання дозволу фізичним особам на проведення благоустрою місць загального користування (парків, скверів, майданчиків тощо).

— Правила благоустрою, які діють на території населених пунктів міськради, передбачають проведення підприємцями благоустрою прилеглих територій. Але було б добре, якби вони погоджували з міськрадою обсяги та види робіт з благоустрою, які планують здійснювати. Адже всі зміни мають бути спрямовані на покращення зовнішнього вигляду міста та створення більш комфортних умов для мешканців громади, — зазначив Володимир Максим, коментуючи дані питання, та надав протокольне доручення відділу правого забезпечення міськради відпрацювати питання розробки договору соціального партнерства між фізичними особами – підприємцями та органом місцевого самоврядування.