Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима відбулось засідання сесії Красноградської міської ради, на якому розглядалися бюджетні питання, зокрема звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя. Не зважаючи на пандемію та значне скорочення надходжень у міський бюджет, за даний звітній період є перевиконання бюджету у розмірі 230,5 тис. грн. За шість місяців з загального фонду міської скарбниці було спрямовано коштів: на благоустрій – 5606,6 тис. грн., на ремонт доріг та тротуарів – 458 тис. грн., соціальну допомогу населенню – 60,6 тис. грн. та ін..

Одним з пріоритетів роботи міської ради вже не перший рік є покращення стану освітлення у Краснограді. Наразі нам вдалося охопити майже все місто,  на виконання сьогоднішнього рішення сесії, будуть придбані матеріали для освітлення провулків Перемоги, Зеленого, Котляревського, Преображенського, Шевченка, Північного, Східного, Західного, вулиці Трипільської, а також біля ДНЗ 17, НВК № 2 та Красноградського багатопрофільного ліцею. Міська рада і надалі приділятиме увагу цьому питанню, тож будемо вдячні за ваші пропозиції щодо освітлення територій.

Також продовжуються роботи з реконструкції та ремонту автошляхів міста. Завдяки проведенню тендерів, є економія коштів, тому їх вирішено направити на ремонт вул. Петрівська, яку і додали до запланованих на серпень робіт. Очільник міста зазначив, що після проведення тендерних процедур буде розглянута можливість ремонту тротуарів за рахунок економії фінансування основних робіт.

Прийнято депутатами і рішення про придбання додаткових ігрових елементів дитячого майданчика на території КНП «Красноградська ЦРЛ».

Та одним з найважливіших питань, розглянутих на сесії, було схвалення звернення Красноградської міської ради до Президента України, Верховної ради, Кабінету Міністрів, народного депутата Юлії Світличної, голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, АТ «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» щодо недопущення переведення філії бурового управління «Укрбургаз» з міста Краснограда та скорочення працівників.