Заходи з попередження торгівлі людьми

30 липня 2020 року  в рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми для громадян, які перебувають на обліку в Красноградській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  як безробітні,   фахівцями служби зайнятості проведено інформаційні вебінари “Ризики нелегальної трудової міграції та попередження торгівлі людьми”.

Шукачі роботи отримали інформацію про  спектр послуг служби зайнятості, спрямованих на зайнятість громадян в межах країни,  законодавчі акти, що стосуються нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми,    урядові структури та громадські організації, до функцій яких входить надання інформаційної  та іншої   підтримки потенційних мігрантів та осіб, що повернулися з-за кордону.

В одному з   вебінарів  взяла участь фахівець   Красноградського бюро правової допомогиІрина Золотухіна, яка надала учасникам  рекомендації щодо оформлення  документів на виїзд,   заходів, які повинна здійснити кожна людина, щоб убезпечити себе під час поїздки за межі  країни, розповіла про  державну допомогу та соціальний захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Ознайомлюючи  громадян з  конкретними  негативними прикладами, фахівці ще раз акцентували  увагу безробітних, що торгівля людьми – це не міф,  а реалії сьогодення, які треба враховувати кожному під час трудової міграції і максимально поширювати інформацію про проблему торгівлі людьми серед кола знайомих.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.