«VeteranHub»  запрошує до співпраці та спілкування, а військово-спортивний клуб «Пересвіт» – до активного та здорового способу життя

Проєкт Красноградської районної організації ветеранів України  «Ветерани завжди в строю» (придбання меблів, комп’ютерної та побутової техніки для створення та облаштування приміщення VeteranHub)  реалізований завдяки перемозі в обласному конкурсі мініроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

«VeteranHub» – це комунікаційний майданчик для ветеранської спільноти, створення якого  дозволило:

– проведення «круглих столів», зустрічей з представниками влади та місцевого самоврядування;

–  активізувати роботу «Волонтерського центру»;

–  проведення турнірів з шахів, шашок та настільного тенісу;

– організувати роботу клубу «Світлиця»;

– активізувати роботу з патріотичного виховання молоді;

–  проведення курсів комп’ютерної грамотності для ветеранів;

–  проведення заходів до професійних та державних свят;

–  надання правової допомоги  пенсіонерам.

ГО «Красноградська козацька громада»  вже не перший рік стає переможцем конкурсу «Разом в майбутнє» та успішно реалізовує свої проекти. Цьогоріч це капітальний ремонт по утепленню стін приміщення спортзалу ВСК «Пересвіт».  При проведенні зовнішнього утеплення стін спортзалу використані сучасні енергозберігаючі технології, що дозволить економно використовувати енергоносії та зробить приміщення спортзалу більш комфортним, привабливішим, і  сучасним.  Основне досягнення проєкту –  це популяризація та розвиток спорту на Красноградщині, пропаганда здорового способу життя, а також виявлення талановитої спортивної молоді та підтримка її спортивних досягнень.