П’ятнадцятого вересня під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Заслухали інформацію про підготовку комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Директор Красноградського комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко доповів про обсяг виконаних ремонтних робіт автомобільних доріг та тротуарів, що склав 6274 кв. м, й заготовку піску та солі для утримання доріг взимку. Також проведені роботи з заміни вуличного освітлення на загальну суму 294 тис. 500 грн.
Директор Красноградського підприємства теплових мереж Олександр Сидоренко проінформував, що на сьогодні підготовлено всі котельні та тепломережі. Роботи з ліквідації виявлених недоліків буде продовжуватися, відповідні фінансові заявки передані до Красноградської районної ради.
Директор КП «Водоканал» Микола Дубина також проінформував про успішне проведення заходів з підготовки до зими. Тож, в цілому, всі підприємства міста провели якісну підготовку до осінньо-зимового періоду в межах бюджетних можливостей.
Розглянуто низку заяв громадян, зокрема, вирішено задовольнити колективне звернення мешканців будинків по вул. Соборній щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості біля дитячо-юнацької спортивної школи та фізкультурно-оздоровчого комплексу.