Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося позачергове засідання сесії міської ради. Депутати затвердили рішення, яким передбачається фінансування модернізації ліфта у дев’ятиповерховому будинку № 88 по вул. Полтавській у розмірі 707,124 тис грн., враховуючи субвенцію з районного бюджету. Виконавця ремонтних робіт буде визначено шляхом проведення тендеру, відновити функціонування ліфта планується до кінця року. Мешканці будинку неодноразово зверталися за допомогою у вирішенні цієї проблеми до влади на різних рівнях протягом року. Виділити таку значну суму з міського бюджету стало можливим завдяки надходженням поточного року від продажу земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності та перевиконанню дохідної частини бюджету до спеціального фонду.
До Дня міста вирішено присвоїти звання «Почесний громадянин міста Краснограда» УСАТЕНКУ Володимиру Івановичу, українському політичному діячу, народному депутату України І скликання.
Також з нагоди Дня міста Володимир Максим відзначив депутатів міської ради подяками за громадську діяльність, сумлінне виконання депутатських обов’язків та активну співпрацю з мешканцями.