Сьогодні в залі засідань міської ради відбувся щорічний прийом міського голови Володимира Максима приурочений до Дня визволення Краснограда від нацистських загарбників та Дня міста.
І хоча реалії сьогодення диктують свої умови, нічого не завадило традиційно відзначити видатних красноградців. На заході панувала дружня, майже сімейна, святкова атмосфера, адже День міста єднає всіх нас у любові до рідного краю.
У своїй промові очільник міста привітав земляків зі святом, вшанував спомином захисників та героїв-визволителів Краснограда, подякував всім, хто працює на благо міста, згадав і про талановиту молодь, на яку покладає багато надій, висловив впевненість у щасливому майбутньому Красноградщини.

Першими в урочистій церемонії вручення відзнак отримали грамоту за вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди професійного свята представники колективу Красноградського районного відділу Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області.
Подяки міського голови за активну участь у розбудові Краснограда та багаторічну благодійницьку діяльність отримали місцеві підприємці.
Цього року відзнакою «За слуги перед містом Красноградом» нагороджено:
Олександра Бороденка – директора управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж»;
Ірину Касаткіну – майстриню декоративно-прикладного мистецтва;
Ніну Марченку – бібліотекаря Красноградського закладу ЗЗСО №1 О.Копиленка Красноградської районної ради;
Олексія Матвійчука – керівника танцювального колективу «Конфеті» Красноградської ДЮСШ.
Відповідно до рішення міської ради, звання «Почесний громадянин міста Краснограда» з врученням диплому та пам’ятного знаку присвоєно:
Ганні Панасівні Ткаченко – сучасному українському прозаїку, члену Національної спілки письменників України;
Володимиру Івановичу Усатенку – українському політичному діячу, народному депутату України І скликання.
Музичні привітання для присутніх прозвучали від Віталія Зеленого, Анжеліки Манучарян та Анастасії Савілової.