Двадцять четвертого вересня під головуванням міського голови Володимира Максима відбулося засідання сесії міської ради. Внесено зміни до програм з фінансування ремонту автомобільних доріг та тротуарів, на виконання відповідних рішень буде завершено ремонт частини дороги по вул. Короленка та частини тротуарів по вул. Бєльовській та Лермонтова.
Також депутати підтримали рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які постраждали внаслідок катастрофи. Приміщення міської бібліотеки, розташоване в буд. № 9 на мікрорайоні 3 прийняте у власність територіальних громад міста Краснограда, селищ Дослідне, Куми, Степове.
Зокрема, на сесії були розглянуті земельні питання за заявами громадян, які звернулися до міської ради.